Home / Audio & Video / Skąd się biorą samotne kobiety?

Skąd się biorą samotne kobiety?

Ten wpis miał być zwykłą analizą spostrzeżeń, trochę dowcipną, na pewno złośliwie uszczypliwą. Trafną oczywiście w stu pięćdziesięciu procentach. Na szczęście w pewnym momencie przestało mi się chcieć, jakoś brakło zapału. Uniknąłem brnięcia w typowe wymądrzanie się. Nie przestałem jednak o tym temacie myśleć. Z tego wszystkiego wyszła bajka. A także plan na może coś więcej. Bajka jest mojego autorstwa, czytam ja. Muzykę w tle skomponował Mateusz Tomanek. Bajka jest dla słuchaczy dorosłych.

Życzę miłego odbioru.

 

 • HEHEHEHE
  Pojechałeś Wojtek !
  Pytanie tylko czy nasze singielki cokolwiek z tego zrozumieją – śmiem wątpić.
  Jakiś czas temu też chodził mi po głowie ten temat, ale podobnie jak Ty zrezygnowałem z niego. Nie mniej zjawisko kobiet 4S nurtuje mnie od dawna. Szcerze mówiąc ja tym księżniczkom współczuję bo to typ kobiet, którym zrobiono w głowie straszne kuku i zwyczajnie nie nadają się one do jakiegokolwiek związku – poza związkiem z kotem. Chyba jednak będę musiał napisać coś na ten temat.
  Bajka przednia 😀

 • Lou

  Ale bzdura! Z kotami mieszkają czarownice nie księżniczki! Wszystko Ci się pomieszało
  😛

 • qoobaq

  Księżniczka wolałaby pracownika tartaku. Bo drwale posługują się siekierą, która służy do rąbania. Podczas gdy w tartaku używa się pił, które służą do… Mniejsza o to